A pak? Destilujeme. Apak? Destilujeme. A pak? Destilujeme. A pak? Destilujeme. A pak? Destilujeme. A pak? Destilujeme.

11. března 2012 v 16:41 | Jill |  Smetí
Tenhle článek nebude mít nic společnéhos alkoholem. V souvislosti s mou maličkostí je totiž představa oblíbeného nápoje mnoha mých (dalo by se říct) vrstevníků velmi velmi velmi absurdní.
Titulek je jakousi alegorií na věčně se opakující kolotoč. Ano, alegorií, a takto mě kazí hodiny literatury. Kazí mě až do takové míry, že jsem si o jarních prázdninách půjčila povinnou četbu! A dokonce jsem zjistila, že mě baví. Ne vážně, pokud vám můžu něco ze seznamu knížek k matuře doporučit, tak "Povídky z jedné a druhé kapsy" od Karla Čapka. Ono se to čte dobře, rychle a navíc ani nemusíte číst všechno.
Zajímalo by mě, jak dlouho se musí načítat to kolečko u e-mailové schánky, aby mi řeklo "Nemáte žádné nové zprávy". Nebo taky, jak dlouho se tady bude opakovat ta reklama na "Všemocného" a Voyo.cz? Toť otázky, které není snadné zodpovědět. Stejně jako ta, kdy už konečně přestanu mít hrůzu ze školní jídelny.
Poslední dobou mám kromě "simpsonománie" taky tvořivé období, kdy si říkám, možná ve mě kus umělce vážně vězí. Podle "nepořádku" na mém stole určitě.
Začala jsem ketlovat a udělala jsem tak už několik náramků, řetízků a prstýnek. Některé nevypadají, že bych je vůbec kdy mohla někam nosit já, mamka, nebo mé sestry. Ale tady jde především o zábavu, kterou mi "šperkaření" přináší. Když mi dojdou korálky, které zrovna potřebuju, rozeberu nějakou starší věc a udělám z ní novou...

...To be continued...

Píše se to tak?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama