How to be original

22. října 2011 v 14:32 | Jill |  Smetí
Katka mě nazvala "tragédem". Ale vzápětí své tvrzení přehodnotila a "tragéda" zaměnila na umělce. Ten umělec mi lichotí. Jen nevím, jestli bylo vhodné tento výraz použít v oné situaci. Detailně jsem jí totiž líčila jednu velmi vtipnou situaci. Událo se to asi nějak takto: *pro lepší dojem se přesuňme do přítomného času*

Máme přijít do kabinetu jisté učitelky a domluvit se ohledně průvodu, jehož se hodlám účastnit. Když dorazím, spolu s dalšími spolužáky ze třídy a z jiných ročníků se namačkáme do oné vcelku těsné místnosti.Ona ta místnost není těsná, je vcelku velká a provzdušněná, ale najednou je nás tam nějak moc. Nemám ráda tyto situace, nesnáším davy. Avšak tato skupinka lidí nacházející se právě na stejném místě není zrovna davem. Přesto se necítím nejlíp. Učitelka dorazí a jak je energická, začíná mluvit. Mluví a mluví rychle. Pak najednou povídá: "Vytáhněte si mobily nebo tužku a papír a zapisujte si. Vytáhněte ty mobily." Já jakožto vlastník pomalého mobilu, který sice hezky vypadá, ale jeho nejsložitější funkcí je hra sudoku, nejehzčím vyzváněním tzv. "old telephone" a kromě volání a psaní SMS si s ním moc zábavy neužijete, usuzuju, že bude jednodušší vytasit se s papírem a tužkou, načež zalovím v batohu a najdu pouzdro, v němž vzápětí najdu malý zmačkaný kousek oranžového papíru s chemickými rovnicemi a propisku. Penál odkládám na stůl a snažím se v té rychlosti psát. Jakmile zjistím, že propiska nepíše, snažím se ji rozepsat na ruce, při čemž si náhle uvědomím, že vytahovat papírek nemělo cenu. Když je papír konečně plný nečitelných klikiháků, jež mi později mají pomoci s hledáním půjčovny kostýmů, rozhlížím se kolem a naprosto nepřekvapeně zjišťuju, že jsem v místnosti s papírkem jediná (resp. je tam ještě pár takových, ale je jich málo a očividně nemají takové problémy, jako já). Uznejte, že tato situace se mnou v hlavní roli musela vypadat jako vymyšlená.

Pravda, napsáno to zdaleka nevypadá tak dramaticky a ujetě, jak to zní z mých úst. Přesto tento špatný článek zveřejním. Zjistila jsem totiž, že takhle se to dělá. Dneska jsem v televizi viděla pořad o hudbě. Nejen, že nebyl dobrý. Ony byl přímo špatný.
That's all.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama