Faux pas numero 1

1. září 2011 v 11:44 | Jill |  Školní misérie
Začít nový školní rok větším faux pas [fó pa]* bych si ani nedokázala představit. Z toho by člověk zblbnul. S ohledem na minulost byla ona situace tak absurdní, jako je absurdní představa mé maličkosti na stupínku vítězů volejbalového turnaje. Z toho, že pochopitelně nemáte sebemenší ponětí (doufám), o čem mluvím resp. píšu, si vůbec nic nedělejte, protože kdybyste to ponětí měli, zrudli byste studem nebo smíchy tak, že odstín vaší pleti by nebyl příliš vzdálen barvě zvané "bordó"**, což je mimochodem další francouzské slovíčko. Hm, a pak že nemám stejná "dilemata" jako ostatní teenageři... Ale víte co, já na to kašlu, jen mi nejde na rozum, jak je něco podobného vůbec možné...

Carpe Diem a vyvarujte se stejných chyb, jako dělám já...;-)
Jill

* V doslovném překladu z francouzštiny "uklouznutí", z angličtiny pak "omyl", avšak v mém případě "absurdní absurdita ze všech absurdit nejabsurdnější"!

** Tmavá červená barva kapku do fialova, ale ne moc, kterou v poslední době často vídáme na obarvených hlavách mnohých žen.

Zdá se Vám, že už jste tu tento článek viděli a pak zase neviděli a teď zase vidíte? Tomu se zase říká "déja vu" [deža vý], opět z francouzštiny "již spatřeno".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama